Poczta twitter

Dodaj do ulubionych

Rekrutacja 2016/2017 (klik)

01 09

W ZWIĄZKU Z ATAKAMI HAKERSKIMI NA NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ, ZOSTAJE ONA ZAMKNIĘTA. JESTEŚMY W TRAKCIE TWORZENIA NOWEJ STRONY INTERNETOWEJ NA PLATFORMIE SZKOLNASTRONA.PL  

03 07

Dnia 30.06.2016r.  w grupach I, II, III, IV i V odbyły się w ogrodzie przedszkolnym zajęcia z rugby z panią Barbarą Kocur.  

29 06

W dniu 29.06.2016r. odbyły się w grupie VI, z udziałem dzieci z grupy II zajęcia z polisensorycznych doświadczeń. Dzieci za pomocą wszystkich zmysłów wykonywały doświadczenia oraz tworzyły sensoryczną ścieżkę. Zajęcia prowadzone były przez terapeutę I stopnia sensoplastyki panią Alicję Ryśkiewicz.  

28 06

Grupa III, IV i V świętowały Zakończenie Roku Szkolnego. Dzieci pokazały się z najlepszej strony podczas występów artystycznych. Starszaki pożegnały przedszkole rozkoszując się pięknym i pysznym tortem, który był ogromną niespodzianką.  

26 06

Tym razem naszą grupę odwiedziła mama Urszulki. Pani Beatka przygotowała dla nas wiele ciekawych atrakcji, dzięki czemu nie można było się nudzić. Było opowiadanie, własnoręcznie wykonany plakat z możliwością przyczepienia do niego różnych przygotowanych elementów, no i oczywiście słodki poczęstunek. Pani Beatce bardzo dziękujemy za odwiedziny oraz podarowane puzzle. Zajęcia wszystkim bardzo się podobały. Dziękujemy i zapraszamy ponownie.